| AlexAIC a întrebat:

Cum sa imi fac barba mai groasa avand in vedere ca este destul de fina mai ales pe latearale?
Ceva uleiuri, produse etc?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Barba creste hormonal si se indeseste abia cand atingi maturitatea.
Nu exista uleiuri sau produse care sa i insedeasca!

Uleiul de ricin sau cocos, NU indesesc parul, doar intaresc radacina firului de par!
Copii atia de mai sus au auzit ei ceva, dar nu stiu adevarul, vorbind in necunostinta de cauza.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca esti tanar. Barba se ingroasa cu inaintarea in varsta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea cred că se îngroașe dacă o tratezi pe dinafară.

| Sonia822 a răspuns:

Ulei de canabis de la hofigal amestecat cu ulei de cocos row, il tii 2-3 ore, se hidrateaza, se ingroasa firul de par. Dar poate e mai bine sa o speli cu bicarbonat de sodiu, ca o face aspra, teapana.

| Swae a răspuns:

Ulei de ricin, uh. Ceva sa-ti mareasca testosteronul pe care-l ai in corp. Cred ca sunt mancaruri tratamente si varsta.

| Profaaaaa a răspuns:

Bună. Încearcă o combinație de ulei de ricin și ulei de cocos. O dată la două zile și te asigur că vei vedea rezultate!

Numai bine!