| FaraNumePls a întrebat:

Salut,TPU! Sunt băiat și mâine mă tund, dar am o mica - mare problemă... Nu știu cum laughing vreau să mă tund altfel de data asta. Voi cum aveți freza (întrebare pentru băieți) și ce frizura va place să vedeți la un băiat (întrebare pentru fete).
Am fata alungită ceva gen (asta pentru a va face o idee). Mulțumesc mult happy aștept pareri legate de acest subiect happy
Dau funda :*
Ps: Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| Superman1243 a răspuns:

Sunt multe Frizuri pe lumea asta, care mai de care laughing
Cel mai bine este sa mergi la un stilist daca vrei ceva mai apartewinking el stie ce ti se potriveste si tie trebuie doar sa iti placa.
In caz ca nu mergi la stilist eu zic sa nu te tunzi foarte scurt ca sa poti incerca acasa in fata oglinzii mai multe frizuri.

Daca tie iti place inseamna ca e super frizura(tu fac frizura, nu ea pe tine) laughing

1 răspuns:
| Georgiana345 a răspuns:

Pai de genu, tunde-te simplu!