| DaRkNess2 a întrebat:

Maine vreau sa ma tund scurt si vreau si eu o freza moderna rolling on the floor)) Vreau poza si detalii despre frizura dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa inteleaga despre ce e vorba cel mai indicat este sa descarci poza in telefon sau tableta si sa ii arati. Ma indoiesc ca ar sti dupa nume ceea ce vrei. Daca vede poza si te vede pe tine iti poate spune clar daca are par in capul tau suficient de OK asa incat sa lucreze pe el. Cat depre intretinere nu iti recomand fixativul. Este unul dintre produsele care fac grav matreata. Iti recomand spuma de par de la nivea. Eu sunt fata si cu asa ceva imi aranjez parul. Si apropo! Ti-am dat un sfat din pozitia sexului opus, adica ce tunsori mi se par mie atragatoare la un baiat.

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu știam că se poartă acum freza de Eminescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai la moda este FAUXHAWK. Ai uitat sa spui daca esti fata sau baiat. Presupun ca esti baiat.
Aici ai foto FAUXHAWK http://lyla.ro/......urt_10.jpg
Una dintre tunsorile care mai imi plac mie este CASUALSUAVE http://www.niveamen.ro/......_480px.jpg presupune un look sofisticat, plin de sarm si nu necesita mult efort sa il aranjezi

| DaRkNess2 explică (pentru anonim_4396):

Daca imi raspunzi la intrebarea asta iti dau funda: Cum sa intreb frizerul rolling on the floor)? Adica sa ii spun sa ma tunda CASUALSUAVE? Poate nu stie, in cazul acesta ce as putea sa ii spun? Si inca ceva: acum 1 luna m-am tuns nr.2 si mi-a crescut repede parul este suficient de mare pentru un CASUALSUAVE? Si cu ce sa il intretin sa stea in sus? Fixativ? Dau funda

| DaRkNess2 explică (pentru anonim_4396):

Funda Multam!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaRkNess2):

Cu placere darling, si eu multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaRkNess2):

Ca sa inteleaga despre ce e vorba cel mai indicat este sa descarci poza in telefon sau tableta si sa ii arati. Ma indoiesc ca ar sti dupa nume ceea ce vrei. Daca vede poza si te vede pe tine iti poate spune clar daca are par in capul tau suficient de OK asa incat sa lucreze pe el. Cat depre intretinere nu iti recomand fixativul. Este unul dintre produsele care fac grav matreata. Iti recomand spuma de par de la nivea. Eu sunt fata si cu asa ceva imi aranjez parul. Si apropo! Ti-am dat un sfat din pozitia sexului opus, adica ce tunsori mi se par mie atragatoare la un baiat.