| Gabriel_Razvan_1998_rbrz a întrebat:

Salutare, sunt baiat si vreau sa imi las parul lung, si nu stiu cum sa incep m-am tuns acum 3 saptmani buzzcut, si acum a crescut destul. Dar nu stiu cum sa ma aranjez sa imi tund perciuni si la spate sau sa le las sa creasca natural?

1 răspuns:
| Ionescu_Ciprian_1968 a răspuns:

NATURAL, cât mai natural, iar când va fi crescut suficient de tare, apelezi din nou la un coafor de această dată, sau acolo unde te asiguri că știu să tundă și aranja PAR LUNG, și nu doar de punkiști?
Așadar viitoare Rocker, succes & ROCK ON! \m/