| Geocc112233 a întrebat:

Vad ca au luat-o razna preturile in frizerii. Am vazut si 150 ron pretul unui tuns. Voi cat dati pe tuns cu tot cu aranjarea barbii si de unde va cumparati produsele de aranjat parul? Din frizerii sau online?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu nu ma duc la marile "scule" de se dau "Hairstyl-isti" dar nu stiu sa tunda "cu bordura". Cand i-am spus unuia asta s-a uitat la mine ca la felul 14. Mi-am gasit o doamna care a facut cursul de "frizeri" (ca orice om normal) si ma costa 15 lei (numai tuns. S-a constatat ca barba contine multe elemente periculoase pentru organism si nu-mi las).

| Sofer a răspuns:

15 lei costa un tuns normal al parului cu diferite stiluri în care sa îți făci freza.