| DG_Daniela_1998 a întrebat:

Voiam sa va intreb ce pot folosi inainte sa ma dau cu placa pentru ca parul sa stea drept macar o zi fara sa imi fac griji sa il ating. Am observat la alte fete ca il au foarte drept si matasos. Si bineinteles sa nu se onduleze varfurile. Ce as putea folosi?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un șampon pentru păr drept/disciplinat, placa distruge părul din cauza căldurii.
Pa, pa.

| xAlienx a răspuns:

Incearca produsele de la AVON... sunt foarte bune, in plus, iti protejeaza parul pentru a nu se deteriora. big grin

| BM_Biby_2000 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu asta oh go on. Dar de o perioada folosesc keratina lichida. Dupa ce o aplici pe par trebuie dupa cateva minute sa te dai cu placa sau cu uscatorul de par (cald) ca se functioneze.O gasesti la magazine cu produse cosmetice sau la unele saloane. Bafta!