| Iheartyou18 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum as putea face sa imi stea parul mai drept macar o zi. Am facut greseala de a-mi fila parul si daca il intind cu placa imi sta foarte putin timp drept apoi varfurile incep sa se ridice in sus, iar daca il fac cu fixativ va fi si mai rau...

Răspuns Câştigător
| oBuburuză a răspuns:

- buna, dupa ce iti faci baie lasa parul sa se usuce putin, alege putin par si da-l cu fixativ si dupa il faci cu placa asa in continuare... eu am incercat si mi-a mers, fiindca si eu m-am tuns filat si eu il am ondulat putin si mia stat drept. Dar seara sa te speli fiindca dupa se incurca!

1 răspuns:
| SuntetiLooseri a răspuns:

Pai ai nevoie de doar 2 fiere de calcat..si GATA