| zapacitu90 a întrebat:

Salut trebuie sa plec intr-un alt oras si trebuie sa ma cazez o noapte la hotel.Va rog cum pot sa ma imbrac cand ma duc la hotel? Ce lucruri trebuie sa am in bagaj? Voi cum ati procedat?
Sa zicem ca ma duc in trening la hotel e bine?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bineinteles, te duci cum vrei la hotel, atata timp cat platesti si ai actele la tine.
In bajat ai ce-ti trebuie pentru cat stai in respectivul oras.

| Imstrong a răspuns:

Salut
Poți sa te duci cum vrei la hotel.
Pai daca stai o noapte ia-ti in bagaj lucruri esențiale bani, acte, telefon, încărcător, ceva haine de schimb ( blugi, o bluza ) chestii de igiena ( sampon, pasta si periuta de dinti ) si cam astea.
succes!