| andrick a întrebat:

Cu ce aş putea să îmi fac şuvite,înafară de spray,vopsea şi nuanţator, care să se ia până începe şcoala? FUNDĂĂĂĂĂĂ

Răspuns Câştigător
| DianaBăă a răspuns:

Vopsea medicinala....se ia din farmacie orice culoare vrei si costa cam 5 lei
si este ce culoare vrei
se duce la 3-4 spalari

5 răspunsuri:
| ade291 a răspuns:

De ce nu incerci o vopsea care se ia la 10-20 spalari?

| andrick explică (pentru ade291):

Faza e că m-am dat anul trecut cu una d'asta care se cică se ia la 10-20 de spălări şi nu s-a luat deloc.

| ade291 a răspuns (pentru andrick):

Eu m-am facut la coafor pe la inceputul vacantei cu o vopsea de genul, iar acum a revenit 90% la culoarea care o aveam inainte.

| andrick explică (pentru ade291):

Da,dar faza e că mama nu mă lasă să îmi fac la salon şi oricum nici nu prea vreau cu vopsea. Ultima dată mi-am stricat părul.

| Nico9 a răspuns:

Hai mai. Spray... Nu stiu. Eu sunt saten inchis. Si fi atent/a : Vara sunt saten deschis cu suvite blonde ( mi se fac de la soare) Si iarna. Saten inchis si nu stiu dc mi se fac suvite roscate crying Deci stai si tu la soare laughing