| cristiana1998 a întrebat:

Vine vara si vreau sa ma vopsesc si eu cu un sampon colorant, dar vreau sa se duca neaparat pana incepe scoala.Cam cat tine un sampon dinasta, si ce firme produc astfel de sampoane? Si inca ceva.am parul blond inchis/saten deschis(habar nu am ) cam ca si tipa din poza asta http://www.google.ro/......tp?/imgres suvite (decolorate) blond deschis si probabil dintr-o mutatie genetica sprancenele negre. Dafuuuuq?!(blondul inchis e culoarea mea naturala deccii) + ochii verzi.Eu as fi vrut sa ma vopsesc roscata da cateva pers mi-au spus ca nu mi-ar sta bine....si m-am descurajat.blonda nu imi place si vreau ceva diferit...bruneta poate dar nu stiu:-?

Răspuns Câştigător
| Fluturee a răspuns:

Facea reclama la tv de colorantele pentru. par de la Syoss.Nu l-am incercat niciodata nu stiu cat e de bun. In schimb am incercat cu un spary colorant pentru par. Tine cam 2 spalari si dupa se curata. Se gaseste pe piata. Fundita?

| cristiana1998 explică (pentru Fluturee):

Singurul raspuns => fundita happy

| Fluturee a răspuns (pentru cristiana1998):

Merci mult.:*