| energia a întrebat:

Salut.

Voi cat de des va schimbati stilul vestimentar?
Aveti doar o zona sigura pe care o abordati de fiecare data sau va place sa mai iesiti din zona voastra de comfort?

Eu de exemplu, chiar daca pot purta atat marimile XS si S, la bluze & tricouri mereu optez pentru marimea M.
Oricum, mi-am dat seama ca hainele oversized mi se potrivesc de minune, punand accentul pe acel "asian style", (chiar daca in Romania este extrem de dificil sa gasesc astfel de haine...).

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma tine ani grei haina de pe mine. Nu merita investitie financiara asa mare in țoale

| Adry05 a răspuns:

Eu nici măcar nu știu care e stilu meu, pur și simplu îmi cumpăr când văd ceva care-mi place și văd cum le combin cu ce mai aveam deja.

| whatevernvm a răspuns:

Ma îmbrac cum îmi place și cum am chef. Nu am un stil super definit

| Dalmore a răspuns:

Îmi plăceau și mie oversized în adolescență. Acum am doar două zone: opulență, lux, femeia fatală sau alerg non-stop.

| Clytia a răspuns:

Da, mai ies din zona mea de confort. Sunt adepta stilului nonconformist.

| Popa482 a răspuns:

Eu imi cumpar haine de toate tipurile astfel ca am o multime de stiluri vestimentare. Mi se pare plictisitor sa port acelasi stil de haine.In ceea ce priveste marimile prefer sa le iau cu o marime sau doua mai mari, tricouri, camasi sau pulovere.

| Beyou799 a răspuns:

Vreau sa va spun ca de fapt cum te imbraci conteaza doar in masura de a-ti acoperi defectele si de a-ti evidentia calitatile, in rest nu tine nimeni minte...in marea majoritate, cum te-ai imbracat sau cum te imbraci, iar cine place pe cineva, nu place pentru cum se imbraca, un om frumos arata bine imbracat oricum. Deci nu prea conteaza asta in viata, conteaza sa te imbraci decent, in rest, nu prea.

| AlexisSnss a răspuns:

Buna happy
Mie imi place sa ies din zona de confort destul de des si sa incerc tot felul de stiluri vestimentare. happy

| Iulian9813 a răspuns:

Da