| Clarke a întrebat:

Salut! Vreau sa îmi pun pierce în "aripa" nasului și am câteva curiozități. (Menționez ca sunt majora)
1. Va trebui sa îmi cumpăr eu pierceul sau îmi vor pune cei de la salon unul pe care sa îl port pana se vindeca zona (am înțeles ca in jur de 2-4 luni) și apoi îmi pot cumpăra eu altceva?
2. Din ce material e sugerat sa fie pierce-ul? Am citit undeva ca e indicat din titan sau oțel inoxidabil și nu din aur, argint. So how is it?
3. Sunt anumite produse indicate pentru îngrijirea zonei?
Multumesc anticipat! (As prefera părerea cuiva care are un astfel de pierce, dar orice punct de vedere e bine venit ☺️)

12 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Nimeni nu se mai insoara cu tine dupa ce devii extraterestru.

| Clarke explică (pentru Superior):

E in regulalaughing)

| Superior a răspuns (pentru Clarke):

Sa-mi spui daca piercing-ul ala prinde 5G. Daca nu, tot degeaba.

| dinaprilie a răspuns:

1. Se poate si cu al lor si cubal tau.
2. Titan sau otel inox.
3. Tot la salon o sa-tinrecomande ce e mai bun

Sa trimiti poze

| YoyoDeTara12345 a răspuns:

Mă întreb cum o să arăți cu ăla la 70 de ani?

| Clarke explică (pentru YoyoDeTara12345):

Uh. am crezut ca in 2021 suntem puțin mai deschiși la minte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru YoyoDeTara12345):

Sti ca pierce ul se poate da jos, nu?

| YoyoDeTara12345 a răspuns (pentru Clarke):

Da poate că ea vrea să stea cu ăla toată viața?
Bine că ști să comentezi

| YoyoDeTara12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal

| Clarke explică (pentru YoyoDeTara12345):

First of all, ce-ți pasa tie cum as arată eu la 70 de ani cu pierce daca l as păstra pana atunci?laughing
Second, întrebarea mea nu a fost ce părere ai, am cerut doar niște detalii despre procedura, îngrijire.

| YoyoDeTara12345 a răspuns (pentru Clarke):

Nu îmi pasă am spus doar ce te ambalezi așa
Ai spus ORICE PUNCT DE VEDERE
Dar in fiine