| maniac a întrebat:

Salut, vreau sa-mi dau inca o gaura in urechea dreapta de data asta, astazi. Intrebarea ar fi daca are ceva daca imi pun un pierce din otel inoxidabil. Doar seara asta si apoi a 2-a zi sa port din argint.

1 răspuns:
| Blalala a răspuns:

Hei! Si eu mi-am dat singura gaura in urechea stanga cu un amarat de ac. Poti sa-ti pui orice tip de cercel, conteaza numai sa il dezinfectezi cu spirt sau cu ce ai tu acolo..Eu una mi-am bagat unul de tinichea, si abia dupa vreo 2 saptamani mi-am pus medicinal, desi nu-si mai avea rostul. laughing) Nu e bine sa il schimbi intr-una dupa ce ti-ai dat gaura caci se va umfla si te va durea, asa ca, iti poti baga un cercel normal, si dimineata si seara sa il rotesti si sa il scoti un pic(nu de tot) pentru a nu se lipi. happy Funda?batting eyelashes