| Youngster a întrebat:

Salut, vreau sa-mi schimb ochelarii deoarece nu-mi mai plac cum arata si deoarece cred ca nu mai sunt buni(mi se pune o pata gen, alba pe ochi), ma rog asta voi verifica la control.
Si vreau sa-mi fac cu rama de asta mare, de poarta toata lumea, am inteles ca se numeste rama rectangulara. Bun, acum as vrea sa va intreb daca aveti si se poate face un clip-on sa devina ochelari de soare, sau nu se poate face si trebuie speciali cu clip-on?
Mentionez ca ii fac in Bucuresti la sensi sau optiblu, nici nu mai stiu care din ele exista.
Si rama daca as vrea ceva army style, adica intelegi voi gasesc? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

Daca iti stau bine faci o alegere buna. La solicitarea ta iti adauga in lentila o protectie pentru soare. Asa am si eu. Mai multe nu stiu.