| BestFanOfSelena a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa ma imbrac maine la scoala, doar ca am si sport maine si vreau sa fiu cat mai draguta chiar daca in trening.

Răspuns Câştigător
| monstereye a răspuns:

Deci: I-ati asa: Colanti (Culoare : Roz mai sters sau Fucsia, Gri sau verzi, Merge si negru dar sa nu aiba puchitzei stiu din propia experienta) Un Tricou cu Imprimeu orice imprimeu vrei (fara vei arata ca o taranca) Bluza de treing sau hanorac pe deasupra, Jambiere, basketzi sau tenisi.winking P.S : Tricou peste fund daca ai.

3 răspunsuri:
| thekillerboyka a răspuns:

Iaci o pereche de bikini pe dedesubt... un tricou mai lung si o pereche de pantalonasi scurti scurti mulati ( sexy de tot ) dupa aia niste pantaloni largi cu turu la jum distantzei de pitza si genunchi si o haica care sati etaleze taliawinking la sport dai jos aproape tot. ramai in bikini

| Lauraaa16 a răspuns:

Eu zic sa iti pui niste colanti ...cu o bluza peste fund ...si gata estihappy

| BestFanOfSelena explică:

Bikini? Pe bune?