| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu o crema sau o solutie care sa inchida porii dilatati sau deschisi de pe ten. Vreau ceva care sa uniformizeze tenul si sa nu se vada gaurele pe el. Vreau ceva care sa sa vindece, nu sa acopere doar pe moment! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Incearca Normaderm de la Vichy. E foarte bun, prietenele mele care au folosit sunt multumite de aceasta crema. E cam scump, dar ajuta toate tenurile cu imperfectiuni.
http://www.aoro.ro/......eme-acnee/

Răspuns utilizator avertizat