| stefan573 a întrebat:

Salutare, am 11 ani[nascut in 2001], vreau si eu o cura de slabire, cine ma poate ajuta?

Am :

-43-44 kile
- 1 metru 40[40 si ceva 2-3]

Imi trebuie o dieta, vreau s ajung la 30 kile. Multumesc Funda.

Răspuns Câştigător
| cristinapasager a răspuns:

Esti prea tanar sa tii cura de slabire. In plus, la inaltimea ta nu esti gras. Ce poti face in schimb este sa nu mananci multe dulciuri, sa mananci multe fructe, sa bei multa apa si sa faci un sport.

7 răspunsuri:
| ptvoi a răspuns:

Esti prea mic pentru cure de slabire! Dar pentru tine e recomandat sportul, nu curele drastice!

| asdasdqweqweqwrrqe a răspuns:

Nu mai manca seara

| Cosmin86 a răspuns (pentru asdasdqweqweqwrrqe):

Ceva mai putin stupid nu stii? masa de seara e foarte importanta, trebuie sa fii putin idiot sa sari peste ea ( putin mai mult )

| stefan573 explică:

Nici 30 kg, macar 35-37

| deeaoana a răspuns:

Mananca lamaie suc de lamaie nu manca oua decat odata la 3-4 zile mananca salete (salata rosii castarveti o feliuta branza de oaie )si bea numai apa plata funda?

| aleale a răspuns:

Salutare,

Iti recomand un program al Dr.Robert Young.Eu am dat jos 6 kg in 8 zile.O zi buna

| Cosmin86 a răspuns (pentru aleale):

Daca dai 2 bani pe sanatatea ta si pe felul cum arati, EVITI cu strictete metodele prin care slabesti mai mult de 3 kg / luna. Deci 6 kg in 8 zile eviti asa ceva. Daca nu te respecti si nu dai 2 bani pe tine, foarte bine, da jos 6 kg in 8 zile.