| KiwiMiki a întrebat:

Salutare! Am o întrebare legată de igiena feței. Pe nas am pori si când îmi ating nasul se simte uleios. Am încercat mască de față, dar degeaba. Am văzut și pe internet că Cicaplast sau Effaclar sunt bune pentru astfel de situații. Dar pot spune că sunt cam scumpe. Am cumpărat în urmă cu 2 ani Cicaplast pentru o ciuperca de pe mâna. Sinceră să fiu, și-a meritat cam 50% banii. La un moment dat am văzut și ceva șervețele pentru zone uleioase ale fetei pe temu. Nu știu ce să zic despre ele. Recenziile nu prea îmi sunt de folos. Ce credeți că aș putea face?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu iti recomand sa cumperi prostii de pe temu si nicidecum ceva pentru ten!
poti intreba cel mai bine la farmacie ce alternative exista mai ieftine si recomandate pentru tine, banuind ca ai tenul gras!

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Câți ani ai? Ai și coșuri?

| ioana748 a răspuns:

Albus ou, zeama lamaie, pudra de argila, masca cu miere...le poti combina cum doresti sau separate.