| Aguerooo a întrebat:

Salutare, ar putea parea o intrebare stupida pentru ca sunt baiat insa vreau sa stiu cum imi pot opri inchiderea parului(din blond devine brunet)

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

E ceva genetic. Nu poti schimba asta. Te poti vopsi mai tarziu. Pana una alta, ai sa vezi ca se va mai deschide putin la soare si nu fi trist; experimentezi o noua imagine. Este foarte normal sa se intample asta. Nu trebuie sa dezvoltam anumite patternuri legate de aspectul nostru.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E genetic.
Am cunoscut o fetita care pana la 12 ani avea parul in mai multe nuante de blond si saten, avea chiar si suvite albe.
Acum s-a facut mai mare si culoarea parului ei este satenul pe care il avea, in trecut, la radacini.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Sincer nu se poate acest lucru. Poti sa iti decolorezi parul daca te ajuta cu ceva, dar nu cred ca este cazul la tine. Vine vara si o sa se decoloreze putin de la soare. Stai linistit. Sper sa mearga.