| XxMariaElenaXx a întrebat:

Salutare^^
As avea o intrebare.
Unde aș putea sa imi vind parul natural?
Cat ar valora 40 cm de par natural, saten, drept, nevopsit? Nu este foarte des dar nici foarte rar, la mijloc as putea spune.
Multumesc!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu iei niciun ban sau daca i ei sunt prea putini si nu merita, tu poate sperai sa iei 1000 de lei, atunci da merită sa il vinzi.

| dullcat a răspuns:

Buna.Crede-ma ca nu merita sa primesti 30 de lei pentru parul ala in care ai pus produse de sute de lei, implicit timp si energie ca sa-l cresti, ingrijesti etc.Si eu am parul lung si m-am interesat de asta cand doream sa-l tund scurt, insa am renuntat la idee.laughing Mai trist este ca fenomenul este extins global. Femeile asistice, de exemplu, sunt si ele luate in ras cu doi lei pentru parul lor kilometric, negru, foarte frumos, in conditiile in care extensiile sau perucile care se fac ulterior costa sute sau mii de dolari.

| XxMariaElenaXx explică (pentru dullcat):

Intr-adevar sad plus ca el creste in ani.

| Dragobeta a răspuns (pentru dullcat):

Concluzia? Daca tot se tunde, mai bine il arunca dect sa ia "in ras" 30 de lei.

| dullcat a răspuns (pentru XxMariaElenaXx):

Exact.Chiar si daca ar creste fara sa-i faci nimic, fara sa-l intretii, tot nu merita sa primesti 30 de lei pentru 50 de cm.

| dullcat a răspuns (pentru Dragobeta):

Se poate dona asociatiilor care se ocupa de cazurile de cancer si il folosesc in scopuri caritabile, nu nesimtitilor care se imbogatesc de pe naivitatea unor fete si care ofera un pret mizerabil, necinstit.

| dullcat a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Articolul acesta este o gluma, pare scris cu google translate si pretul de 1200 de ron pe 20 de cm, la fel, pare o simpla inventie.