| Λndrei a întrebat:

Salutare experti TPU! Peste vreo 2 saptamani vine majoratu' meu si n-am nici cea mai mica idee cum as putea sa ma imbrac. Vreo idee? Dau funda pentru cea mai buna idee!
Baiat,(aproape) 18 ani, 1.93m si 90 kg.

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna Andrei!
Un costum ar fi foarte frumos, plus ca e majoratul tau trebuie sa fi un exemplu de baiat la patru ace cum s-ar zice.
Dar bineinteles nu orice costum unul special :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Bineinteles sunt putin scumpe dar merita te asigur de asta!

| Λndrei explică (pentru AlexandraCroft):

Ador sa ma imbrac asa stai linistita, merci pentru idee big grin

| AlexandraCroft a răspuns (pentru Λndrei):

Nu ai pentru ce !

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu niște haine, că este aproape iarnă, ( și deci nu mai merge cu maieu și pantalonași scurți.).

| ANAHsneaman a răspuns:

Si eu am un frate tot de varsta ta iti sugerez sa te imbraci mai rebel o bluza inchisa cu o esarfa in jurul gatului blugi mai lungi suflecati in sus si tenisi sper ca ti-am fost de ajutor

| ANAHsneaman a răspuns:

E super tinuta poarto iti va sta bine

| n1na a răspuns:

Incearca sa adopti tinuta sport elegant. Spre exemplu blugi si pantofi sport dar totusi nu adidasi, o camasa si un pulover pe spate, legat de maneci in fata. Distractie placuta!

| DutzyX a răspuns:

1.93! Wohoo.Nice! Jeans, camasa, cravata. .sau.Jeans,camasa si 'plover' dala fara maneci cu anchior peste camasa. Poti avea chiar doua tinute!
La Multi Ani!(anticipat)
O zi frumoasa!

| Λndrei explică (pentru DutzyX):

Merci la fel; D

| claudiucop a răspuns:

Casual. un blug, o camaasa sport. niste tenesi big grin

| Λndrei explică:

Iata la ce m-am gandit: http://hainetari.com/......eftine.jpg
Ceva adaugari? Schimbari?

| iseewhatyoudidthere a răspuns:

Sa iti zic o chestie, fetele adora baietii care poarta camasi si mai ales cu manecile suflecatewinking