| Maria_Anna_1995_5wQ3 a întrebat:

Buna vine majoratu meu si nu am nici o idee cum sa ma imbrac ati putea sa imi dati si mie niste ideii :* va rog

Răspuns Câştigător
| Costelo_Mariano_1980 a răspuns:

Nu tine cont de nimik...asa cum te simti tu mai bine si in acelasi timp sa scoti ochii la toti.o data-n viata faci 18 ani..traieste clipa.te-am pupat!

4 răspunsuri:
| Raluuuca89 a răspuns:

Traieste clipa cum a spus si baiatul de mai sus, insa trebuie sa arati bine. Eu te sfatuiesc sa iti cumperi o rochita nu prea incarcata, ceva simplu care costa max un milion jumatate, ceva de genul http://www.tzoale.ro/rochie-baby-doll-by-raluca-martinescu-15040 dar gasesti si mai ieftina. In picioare daca nu te simti comod pe tocuri si nu este stilul tau, poti purta balerini, cu balerini o sa poti dansa mult mai bine. Ultimul detaliu ar fi niste accesorii dragute, o bratara nu stiu ce iti place tie. Poti incerca aici, am vazut ca au si reduceri, http://accesorii-fashion.com/. Iti poti face niste bucle lejere daca ai parul lung, il tapezi si putin sus, iar machiajul nu foarte strident. Ce zici?

| bbydeea317 a răspuns:

Rochiile de pe www.starshiners.com sunt perfecte pentru petreceri. Vei arata ca o printesa. Gasesti acolo si pantofi.

Succes!

| dragutzalaurica a răspuns:

O rochie cu trena daca esti blonda albastra,iar daca esti bruneta corai,cu niste pantofi cu toc sau fara, cum ti se pare mai confortabil, niste cercei mari nu foarte colorati, un plic negru cu sclipici si accesori care sa se potriveasca{bratari, lanturi}. Sper ca ti-am fost de ajutor!