| Adix232 a întrebat:

Salutare. Stiti cumva vreun centru, prin Bucuresti, cu specialitate pentru ochelarii de vedere? As vrea sa-mi cumpar niste rame de firma, gen Emporio Armani (imi plac foarte mult ramele de la E.A.). De asemenea, sa fie un centru specialist care sa imi poata recomanda ce fel de rame s-ar potrivi cu aspectul fetei mele.
Funda!

Răspuns Câştigător
| CrazyTamy a răspuns:

Te poti duce la Radical Optic SRL este un centru super bun si este si specialist;-)

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu am vazut ca in hiper-market-uri si mall-uri tot timpul exista magazine de specialitate asa ca incerca acolo.

| Adix232 explică:

Asa e. am observat si eu prin mall-uri asemenea magazine... o sa incerc acolo. Crezi ca sunt sanse sa gasesc asemenea rame, ca cea din poza urmatoare: http://i47.tinypic.com/28u5rit.jpg? Imi place foarte mult aceasta rama, dar nu stiu cat de bine mi s-ar potrivi!

| KellyGreen a răspuns (pentru Adix232):

Buna!
Mergi si cauta, am vazut ca au foarte multe modeluri, poti sa le probezi si sa vezi care iti sta cel mai bine.