| CorinaaM a întrebat:

DAU FUNDITA LA CEL MAI BUN RASPUNS:Buna TPU, vreau sa imi cumpar rame de ochelari tip "tocilar"...stiti voi! Sa presupunem ca imi cumpar ochelarii aceia (de tocilara + lentilele lor transparente) as putea sa imi schimb lentilele cu cele potrivite dioptriilor mele, desigur la un specialist *he-he*? Sau trebuie sa imi cumpar ramele de la un magazin specializat huh? Si care e diferenta intre ramele de ochelori cumparate cu lentile transparente si ramele fara lentile, de la Onioptica sau ceva de genul?! Pretul sau ce (ma rog, e o diferenta destul de mare ...de la 30-50 lei la 200-280lei e ceva, avand in vedere ca platesc din economiile mele v. v

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca au tot felul de rame si la magazinele de specialitate, unele is chiar ciudate.
Si sa stii ca te-ai exprimat foarte imbarligat, a trebuit sa-mi pun dioptriile gresite ca sa pot intelege ceva.