| Seby80 a întrebat:

Salutare. Sunt băiat, 16 ani, 1, 75 si 80kg. Sunt între slab și gras (la fund mai mult). Recomandați-mi online (cu link) niște haine, tenisi, etc de marcă, gen DC, Adidas, etc care mi s-ar potrivi, nu prea mă pricep la fashion. happy Mulțumesc anticipat!
P.S: Nu mulate pe corp, ceva mai largi. happy

Răspuns Câştigător
| 97Just a răspuns:

Hmm, daca spui ca esti mai grasut in partea posterioara, poti incerca blugii cu buzunare mai mari in spate ( asta produce o iluzie optica, ce face ca posteriorul sa para mai mic ). Deoarece esti inalt, poti incerca si blugii cu talie joasa, pentru a vedea daca te avantaheaza. In privinta bluzelor / tricourilor, intr-adevar nu este recomandat sa le alegi mulate, insa nici prea largi, pentru a nu parea foarte gras. Ar fi indicat sa mergi tu in magazine sa probezi mai multe tipuri de haine in functie de gusturile tale si sa iti creezi un stil propriu.

4 răspunsuri:
| 123456numelemeu a răspuns:

Http://www.hainetari.ro/ ai incercat aici le cumperi online si alegi tu. funda?

| Seby80 explică (pentru 123456numelemeu):

Iti dau fundă, dacă-mi recomanzi hainele după părerea ta.

| 123456numelemeu a răspuns:

Ok

| 123456numelemeu a răspuns:

Hm... zici ca esti grasut? ti-ar sta bine cu un tricou bleu mai larg niste blugi albi taiati siceva bleu in picioare sau camasa verde niste blugi galbeni mai lungi si ceva galben in picioare ti-ar sta bine dc esti mai grasut mai colorat inca un sfat nu luaa hayne negreeee decatt tricouri ca te arat mai slab dar blugi niciodata iti sta penibil