| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 1, 82, slab si nu stiu ce model si marime de trening (de preferinta Adidas) mi s-ar potrivi. Pantalonii largi si drepti imi stau oribil...

4 răspunsuri:
| CriZz a răspuns:

Albastru... marime XXXXXXXXL (pentru ca esti slab ) si sa il asortezi cu o palarie cowboywinking laughing))))))))))))))). In picioare niste ciocate' si daca gasesti si o franghie... Spanzura'te

| CriZz a răspuns:

Da... nu e frumos da'tie ti se pare normal sa intrebi persoane care nu te'au vazut in viata ta ce marime sa iti iei la trening? :-b Sa se duca la toate magazinele si sa probeze pana ii place unul. Nu mi se pare sa pui intrebari d'astea

| Bubulinaazz a răspuns:

Pai poarta colanti atunci daca pantalonii largi iti stau urat pe tine laughing.

| pisi20 a răspuns:

Crizz de faci misto nu-i frumi