| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat de pe BuzzSneakers o pereche de Nike Air Force 1 Mid '07 albi pe marimea 40, cand ajunge azi comanda primesc modelul normal (ala low) albi si pe marimea 40, cand colo pe site in poza...numele...codul erau modelul mid nu normal si am primit si email dupa ce am dat comanda, exact poza si numele la model (aia mid). Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce talpă ai, până și fosta mea prietena era mai mare în "labă". De fapt ESTE, ca nu a murit. Se zice că mărimea piciorului este aceeași cu mărimea penisului. Nu degeaba ți-ai scris oliver precum uleiul de măsline "oliver extravirgin". laughing ai vreun grad de rudenie cu Jean Pendulă? laughing

| bmerry a răspuns:

Sa faci cerere de retur, pentru ca ai comandat și ai plătit altceva. Și sa te obișnuiești ca BuzzSneakers sunt neserioși...

| Oliver24 a răspuns:

Se poate intampla sa-i returnez si sa nu primesc banii sau produsul pe care l-am comandat?