| anonim_4396 a întrebat:

Fundita pentru cel mai bun raspuns. Ce parfum imi recomandati? unul dulce, cu personalitate si rafinament asa mai vintage. sunt foarte feminina. Ce parere aveti de Chanel no.5 sau Ricci Ricci.

2 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Sexy graffiti, escada.e genial si e dulce si miroase putin a bomboana.sau ck one shcok street edition care miroase chiar dulce

| CrisR a răspuns:

Buna! Eu am primit de la sotul meu acum 1 luna, de aniversarea noastra, Ricci Ricci si sunt tare multumita. Si eu sunt feminina, la fel ca tine, si pot spune ca mi se potriveste. Si persista destul de mult (eu am apa de parfum).