| Avenger1337 a întrebat:

Sunt curios cum as putea sa-mi micsorez sprancenele (exclus pensat)? Stiu ca poate suna putin neobisnuit - un tip sa vrea sa-si miscoreze sprancenele - dar consider ca sunt cam mari(stufoase, daca pot spun asa) si imi strica putin aspectul fetei. Daca cunoaste cineva o metoda mai rapida si mai putin dureroasa decat pensatul atunci sa imi spuna il/o rog. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Butterfly_6865 a răspuns:

Penstaul cu ceara nu este dureros si multi baieti il practica happy poti si cu foarfeca daca sunt lungi dar ai grija, nu exagera cu taiatul ca le poti taia prea scurt si sa ramana niste "cotoare" care arata urat.

1 răspuns:
| abcdefuck a răspuns:

Pensatul nu e atat de dureros.Incearca sa le tunzi