| Adrian_George_1992 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva... Deci sunt baiat si la fata mea ma deranjeaza doar sprâncenele care sunt mari si imi strica din imaginea feţei. Mă refer in sensul ca sunt mari ca latime(ocupa mult spatiu din faţa mea). si sunt putin arcuite. As vrea sa ma ajutati cu un "tutorial", sa-mi explicati cum sa le fac putin mai mici... nu vreau sa arate ca sprancenele fetelor, vreau sa nu mai fie asa mari.

1 răspuns:
| Claudia333 a răspuns:

Decat sa-ti strici sprancenele facandu-le mai scurte si dupa sa-ti "strici" practic toata fata deoarece sprancenele dau simetria fetei mai bine mergi la o specialista care sa te penseze si o rogi sa nu ti le faca ca de fata si ii explici cum le vrei happy