| iull_1544 a întrebat:

Sunt in clasa a 8`a si, dupa cum bine stiti, o sa imi fac album. Noi am ales sa ne facm poze in natura si nu prea stiu cum sa ma imbrac. eu as fi vrut haine elegante-elegante si ciudate thinking numai ca mi se pare naspa sa ma duc asa imbracata in padure/pe camp. ce sfaturi imi dati? Dau fundooooooi laughing! :*

Răspuns Câştigător
| IrynutzaBlondutza a răspuns:

Ai putea combina eleganta cu naturaletea adica: sa iti faci o coafura mai eleganta dar nu de nunta si cu un machiaj cu noante de maro iar ca imbracaminte ai putea sa iti iei blugi decare vrei tu si in sus o bluza mai eleganta sau un maieu de bumbac bacat in pantaloni si cu un flanel cu nasturi peste si cu o curea orice culoare iar pantofi sa ii asortezi la curea sau daca vrei te poti imbraca cu colanti lungi in jos si o rochita sau o helanca mai lunga cu o curea la mijloc sau cu o vesta si sa te incalti cu o cizme sau ghete pentru toamna cu un pic de toc si o sa arati super, sau poti sa incerci mai multe combinatii in care sa te simti si bine iar cel mai important la orice tinuta este faptul ca trebuie sa te simti tu bine, nu conteaza ce zic altii.Gaseste stilul tau personal si o sa vezi ca o sa arate super.SUCCES