| margarinaa a întrebat:

Salutare TPU!
V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta cu o idee de cadou!
I-am cumparat iubitei mele un ceas si o pereche de cercei de pe pagina de facebook Zelia Accesorii pentru ca au reducere de 20%!

Mi-au mai ramas ceva bani si nu mai am idei!
Ce as putea sa ii ofer de Valentine's day, pe langa cadoul minunat pe care i l-am luat?

Va multumesc anticipat si va raman dator!

Răspuns Câştigător
| madalutza2002 a răspuns:

Un buchet frumos de flori, alaturi de ceea ce i-ai cumparat deja, este perfect.

Depinde desigur si de cati bani ti-au mai ramas pentru cadou.

Daca vrei poti sa mai alegi si un parfum, de exemplu.

Poti sa gasesti cateva idei si pe aici: http://www.styleandthecity.ro/cadouri-de-valentines-day-idei-pentru-ea

6 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Flori! multe flori:*

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri! Ar fi extraordinar si sigur o sa se bucure!

| AlleAlllexandra a răspuns:

Du-o la un restaurant.

| nikkoss29 a răspuns:

Uite aici un articol cu idei pentru cadouri:
http://danielnicolae.wordpress.com/......dragobete/

| AlessyaNatalia a răspuns:

Eu zic ca ar fi foarte frumos sa ii iei un buchet mare de trandafiri! Fetelor le plac trandafirii, oricum ce i-ai luat e foarte frumos! Foarte frumos ca mai sunt si baieti ca tine, care stiu sa faca cadouri! Felicitari si BAFTA

| ils13 a răspuns:

Salut.In lipsa de bani mi-a venit o idee.Am descarcat un program de facut muzica.Cu el am creat o melodie si am alcatuit citeva strofe.Mi-am impresionat iubita si a fost foarte multumita. Uite aici http://www.youtube.com/channel/UC6riNtI7DLVBwBHOEqd_EVg?feature=guide.Sper ca te am ajutat cu ceva