| MRNoName112 a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv..am aproape 16 ani si sunt plin de cosuri pe fata, am incercat cu Zinerit si cu tot felul de solutii dar fara rezultat. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| RoXyRoXaNiCa a răspuns:

Nu are nici o legatura cu ciocolata. Foloseste crema Doina de la AVON. Si eu am avut problema asta. Sper ca te-am ajutat big grin Funda?

3 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Toti adolescentii au probleme cu cosurile.Incearca solutia "Klearskin" de la AVON, o aplici in fiecare dimineata si seara.In primele zile o sa-ti inroseasca toate cosurile iar apoi dispar, dar ai grija sa nu dai cu mana pe fata.
Sper ca te-am ajutat happy

| adrianpolice a răspuns:

Nu mai manca ciocolata su nu ti le stoarcewinking.

| RoXyRoXaNiCa a răspuns (pentru adrianpolice):

Nu are nici o legatura cu ciocolata. Foloseste crema Doina de la AVON. Si eu am avut problema asta. Sper ca te-am ajutat big grin Funda?

| RoXyRoXaNiCa a răspuns:

Nu mai pune mana murdara pe fata si foloseste crema Doina.O sa-ti treaca. Si eu am avut problema asta. Sper sa te ajutebig grin Funda?