| cristina09s a întrebat:

. Am 14 ani si am o problema care imi tot da batai de cap de ceva timp. Am cosuri pe spate cat si pe fata, si nu stiu cum sa mai scap de ele! :@. Am incercat tot felul de lucruri, cosmetice de la AVON dar fara niciun rezultat. Ajutati-ma va rog, si dau funda! happy. MULTUMESC.

4 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Singuru lucru care te poate ajuta e timpul. O sa dispara, asta e, cam toti am avut.

| JajaAliensHere a răspuns:

Incearca cu tinctura de propolis. E cea mai buna. happy

| fuzzer a răspuns:

E specific acestei varste(adolescenta).
Daca ai incercat atate creme si cosmetice si nu a functionat, e o chestiune de moment pana-ti vor trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infuzia cu ceai de mușețel happy