| Ali55 a întrebat:

Buna la toti, deci am o mare problema, am 16 ani, am multe pete si cosuri pe fata, nu mai stiu cum si ce sa fac am incercat tot felul de metode si zineryt si fel de fel de creme dar nu a dat nici un rezultat, poate stiti voi vreo metoda naturista ceva? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen, e naturala, o folosesc eu de aproape 2 ani si tenul meu e ca nou

4 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

N-ai ce sa faci. Timpul le rezolva pe toate.

| AxelBv a răspuns:

Incearca cu argila.

| Flower02 a răspuns:

Buna!
Uite o metoda:
Pui apa fierbinte in cada, sau intr-un ibric sau in orice suporta ceva fierbinte. Suficient de fierbinte incat sa scoata mult abur. Tot ce trebuie tu sa faci este sa iti pui fata in abur si sa stai asa vreo 5 minute. I-am dat sfatul asta unui prieten si chiar a mers.
Sper sa mearga si la tine. happy Succes!

| pokemonboy a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema pe la 16-18 ani, te sfatuiesc sa mergi la o farmacie si sa o rogi pe doamna de acol sau sa-ti recomande pe cineva pentru preparare de,, spirt de trandafir,, sau din...trandafir.te stergi dimineata si seara cu acest produs imbabibat pe o bucata de vata timp de 1-max. 2luni. face minuni.