| Alecsanndraa a întrebat:

Cine imi poate recomanda un dermatolog bun? Am o problema cu, cosurile si am incercat tot felul de creme, solutii, unguente chiar si zinerit si nu au avut nici un rezultat iar acum as vrea sa merg la un dermatolog pentru a imi da o solutie care chiar sa functioneze.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| dianacool a răspuns:

Buna.Crede-ma si eu am foarte multe cosuri si nu pot sa scap de ele.Eu am fost la medicul de familie(cel mai bine este sa faci si tu la fel) si mi-a recomandat apa tonica.foarte buna pentru cosuri.Incearca si tu si sper sa dea roade.la mine sincer a functionat au mai disparut cateva dar nu toate.o folosesc intotdeauna pana vor disparea toate cosurile. Sper ca ti-am fost de folos... Fundita?

| Crystiana1991 a răspuns:

Buna,eu folosesc crema Retin A, este foarte buna pentru cosuri, costa in jur de 15 lei, si o aplici seara inainte de culcare!

| miha90z a răspuns (pentru Crystiana1991):

Iti trebuie reteta sa cumperi Retin A?

| Crystiana1991 a răspuns:

Nu,nu trebuie.mergi pur si simplu si ceri Retin A, Sper ca sa iti foloseasca, eu folosesc si am rezultate foarte bune de la ea