| Iulianmary a întrebat:

Salutare.
Vreau sa imi cumpar o geaca de iarna, caut ceva de la Adidas. Problema e ca am gasit pe mai multe siteuri dar din pozele de acolo nu imi pot da seama daca sunt groase! Am incercat sa sun la ei dar majoritatea nu raspund sau au sediu in alta tara. Ma puteti ajuta cu o recomandare de siteuri din Romania care au geci de la adidas si sa ii pot si suna telefonic?
Multumesc, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| dmz123 a răspuns:

0766 31 39 71 suna la ei. eu comand mereu telefonic si ma ajuta cu marimi, recomandari. de la adidas eu mi-am luat geaca asta de iarna https://www.bravosport.ro/......rbati.html si sunt foarte multumit

1 răspuns: