| black1white a întrebat:

happy Vreau sa ma vopsesc zilele astea si m-am hotarat ca vreau doar capetele. Culoarea mea naturala e castaniu inchis, doar ca sunt vopsita in nuanta "coniac", care bate spre castaniu deschis. Maine merg la coafor si inca nu m-am hotarat ce culloare vreau. Ma gandeam la o culoare deschisa, gen azur, gri, un roscat mai special....nu stiu. Daca nu si nu imi fac blond in degradeuri in plan B)
Dati-mi idei de modele si culori pentru capetele mele, avand in vedere ca nu le vreau foarte evidente, lungi, si ca parul meu ajunge pana la sani.
dau fundawinking

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Daca pareul tau natural este castaniu inchis ar merge un rosu-rosu inchis