| renu93 a întrebat:

Salutare!

Vreau sa-mi cumpar acest model de ceas http://ceasuri-chic.ro/......replica-11

Are cineva idee daca auriul se decojeste? Nu am mai comanda de la ei dar vad pe site si facebook ca au recenzii bune.

Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu se va decoji, dar de la multa apa se va innegri. Cineva a reusit sa ii dea acel negru jos, spaland cu pasta de dinti. Acum, nu stiu cat de bine functioneaza metoda, caci nu am incercat-o niciodata. O zi buna iti doresc.