| miyaS a întrebat:

Salutari, am o intrebare mai mult pentru fete, dar si pentru baieti daca au cunostinte in acest domeniu. Am nevoie de un sampon nou, parul meu s-a cam deteriorat putintel, si este uscat, as vrea un sampon nou cu beneficii. Am folosit de la Syoss pana acum si Le Petit Marseillais (care parca mai rau imi usca parul decat sa il ajute). Ce propuneri aveti, va rog? Un raspuns mai rapid daca se poate ca am ramas fara sampon si diseara ma duc in carrefour.

6 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Hey, poți să te dai cu vaselină este foarte buna pentru parul lung laughing.
Poți să o cumperi de la magazin din secțiunea,, muncitori" laughing
Îți urez succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| denyzo a răspuns:

Iti recomand Syoss Oleo 21, si cu balsamul sau tot Oleo 21. iti face un par mai stralucitor, mai puternic in radacina si pe langa asta miroase minunat! Dupa spalarea cu samponul, aplica si putin balsam. Eu il folosesc si sunt multimita de el. Pot spune ca este cel mai bun pe care l-am folosit.

| DamarisEylul a răspuns:

Ultra Doux cu miere. Hidrateaza foarte bine. Sau Schauma power volume si asta e ft bun ( flaconul e mov) sau mai este un ulei de hidratare cu care te poti da dupa ce te speli cu sampon ca sa ai rezultatele si mai rapide si mai mari; uleiul se numeste Ultra Doux L'huile merveilleuse aux d'argan et de camélia. ( scrie Garnier deasupra la Ultra Doux ) daca iti iei si uleiul dupa ce iesi de la dus te stergi putin pe par si te dai cu ulei chiar daca parul e umed, s ar putea sa l ai putin uleios dar dispare dupa aia nuanta aia uleioasa si ti se face moale, fin si lucios. O sa ai rezultate garantate, imediate si mari

| DamarisEylul a răspuns (pentru DamarisEylul):

P.S. daca nu gasesti unul dintre sampoane sau uleiul la carrefour daca te duci la Auchan gasesti garantat.

| Alexandra2085455 a răspuns:

Poți folosi Wash&go, pe mine ma ajuta mult. Și pentru par deteriorat ar fi indicat sa folosești și un balsam, ceva... Sper ca te am ajutat