| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut.
Pot plati pe SheIn cu PayPal? Cum?
In cate zile vine comanda?
Cum pot face rost de reduceri?
Transportul e gratuit?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Chiar dacă intrebarea este mai veche:
1. Poți plăti și cu Paypal, când ajungi la modul de plata apeși paypal și acolo urmezi pașii.
La început am plătit cu paypal, deși de când nu mai pot accesa, direct cu cardul bancar fac plata.
2. În 11-14 zile lucrătoare, deși s-a nimerit sa îmi vina și în 5 zile. Shein are mai multe depozite în toată lumea.
3. Reducerile le ai doar dacă faci mai multe comenzi de la ei. Punctele se strâng la finalizarea unei comenzi și le primești când primești pachetul acasă. Mai primești puncte după ce lași review-uri.
Puncte mai primești dacă accesezi zilnic aplicația Shein (te duci la "Me" și "points" - go check-in). Cu acestea îți reduci din comanda plus cupoanele care sunt pe site pentru fiecare valoare a comenzii tale.
Comenzile mele mereu au fost trecute de 50-70 euro si cu punctele plus cupoane am redus aproape jumătate din ele.
4. Transportul este gratuit im anumite perioade, trebuie sa urmărești aplicația. Sau este gratuit dacă treci de suma de 39 euro. Dacă nu te încadrezi în aceasta suma, de obicei costa 4, 90 euro.

| johnnny123 a răspuns:

Păi cum așa? Tu, un expert în trading și forex, cu câștiguri de sute de mii, cauți reduceri pe Shein și nu-ți permiți să plătești transportul?

Eu credeam că atunci când ai nevoie de țoale îți trimiți valetul până la Prada.

| savings a răspuns:

Salut, da poți plăti cu paypal pe Shein,
cat despre reduceri vezi si tu aici ce coduri sunt disponibile https://crazy-deals.ro/magazin/shein/