| Puppetzz a întrebat:

Saluut! big grin

Bon. deci tongue as vrea sa ma tund ...sunt baiat, 16 ani, 1, 82 inaltime, forma fetei oarecum ovala, brunet deschis, am parul f lung. pana la umeri, pleata tongue cum ziceti sa ma tund?happy

de preferat tot lung cumva... acum am bretonul intr. o parte iar la spate parul sta carliontat tongue in rest e drept...

Parul scurt, creasta sau alte tunsori scurte nu sunt pentru mine. imi sta oribil.

Nu sunt EMO! deci fara comentarii aiurea happy

Mc tongue

Răspuns Câştigător
| Audrey. a răspuns:

Da' de ce vrei sa te tunzi? Mie imi place cum iti vine asa laughing [Ai zice ca te cunosc laughing]. Ai putea sa te tunzi putin... sa iti iei din varfuri, ceva in genul, dar mare lucru nu cred, ar trebui sa il lasi si mai lung ca sa iti faci o tunsoare noua. Daca iti iei prea mult o sa ramai dezamagit laughing.

8 răspunsuri:
| theLOVEsc a răspuns:

Pai de ce vrei sa il schimbi?
iti sta bine parerea mea happy

| maryusGosSu a răspuns:

Incearca. ceva in genn breton intr-o parte. si tuns mai scurt la spate asa sal ridici in sus si ...partea de sus.calota sal lasi mai sus sal ridici si pe ala. perciunii lasa-i mai lungi.succes. e o chestie f interesanta si eu am fost tuns asa
funda

| Jublie a răspuns:

Atunci ia-ti putin din lungime.

| Puppetzz explică:

Mc pentru raspunsuri :* happy cred ca pana la urma o sa imi iau putin din lungime cum a zis jublie. e deja prea mare. si cam ondulat.

ce o sa fac? o sa il prind in coada?laughing sunt sigur ca daca o sa incerc o sa reusesc sa fac o coada mica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-te ceva gen Ale Evans =p~, si ti-l intinzi dupa cu placa :X

| cristiiiiiii a răspuns:

Chellaughing

| NosFeraThs a răspuns:

Salut PUPPETZ, de preferat ar fi sa te tunzi, dar! a venit iarna asa ca iti sugerez sa nu te tunzi inca, baftawinking tu deciziwinking plz funditahappy