| Wenttmann a întrebat:

Am jeansi blue, pantofi negri, cămașă alba și cravata neagra. Ce vesta și sacou să-mi iau? Adică ce culoare sa aibă fiecare?

Răspuns Câştigător
| COCOcococo88 a răspuns:

Pai ce sacouri ai? Ar merge un sacou negru, bleumarin sau daca ai voie ar merge un sacou albastru deschis ca sa mai animi un pic tinuta!

| Wenttmann explică (pentru COCOcococo88):

Imi cumpar pantaloni negri, ce culoare sa iau vesta nu mi-a spus nimeni...

5 răspunsuri:
| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Sunt de acord cu Coco, ar da bine la tinuta daca ai fi avut pantaloni negri.

| Wenttmann explică (pentru Pandaaaaaaaa):

Ok imi cumpar pantaloni negri

| Wenttmann explică:

Http://imgur.com/a/JMToq cam asa ceva vreau

| m07constantine a răspuns:

Verde, man!
Sau portocaliu!
Nu conteaza
Ca vad ca nu reusesti sa iti faci un 'costum' cat de cat...