| adutza12 a întrebat:

Ajutor! Miercurea aceasta sarbatorim la scoala Halloween. Nu am inspiratie si nu am nici o idee cu ce sa ma imbrac. As prefera un costum original pe care sa-l pot creea eu. Ati putea sa-mi dati cateva sugestii? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Mireasa Moarta.

Iti trebuie: o rochie alba, cu pete de ketchup, sa para sange, tenesi sau orice de incaltat, bratari+ lanturi( mai anumit bijuterii).

Machiaj: te faci alba pe fata + ruj rosu + machiaj negru pe la ochi.

Si atat.

Succes:*

| AnNa_3478 a răspuns:

Am o idee.incearca sa culegi niste frunze si coasele/lipestele pe o rochie, de preferat neagra si puneti o palarie facuta tot din frunze...ai sa fii toamna...bine daca vrei sa fie mai infricosator ai putea sa-ti faci ceva pe fata machiaj adica