| Mataa a întrebat:

Saluuuuuuuut! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste marimi de papuci? Vreau sa comand niste DC Chelsea LX Blue de pe U-Man si nu stiu ce marime imi este buna. Eu port 35-36 si am probat intr-un magazin niste papuci identici care erau 37.5 si imi vedeau perfect! Si vreau sa-mi comand de pe net pentru ca este muult mai ieftin. Daca imi poate da si mie cineva un site cu marimi sau sa ma instruiasca si pe mine. Ii sunt recunoscatare cu o funda!

3 răspunsuri:
| lSchizo a răspuns:

Comanda intotdeauna cu o marime mai marehee hee

| Alice a răspuns:

Buna. uiite eu mi-am luat niste shuzi de pe america skate si acolo iti arata si marimile. si daca vrei te ajut eu sa-ti iei nr potrivitwinking.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai de pe U-man poti sa comanzi si daca nu iti vin ii poti schimba. comanda pe marimea 36.