| Ellly23 a întrebat:

Şampoanele pentru îndreptarea părului dau rezultate? Aţi folosit? Care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde de parul fiecareia, acum sa nu te gandesti ca iti va face parul la fl de drept ca si cu placa dar daca ai parul foarte cret te asigur ca nici un sampon nu il va face drept dar il va mai domoli cat de cat.
Daca ai parul mai moale si mai mulabil e posibil sa dea rezultate dar un sampon niciodata nu va reusi sa iti faca parul drept ca si cu placa.

1 răspuns:
| ζøvعღ a răspuns:

Nu dau rezultate, nu sunt bune. Daca il vrei drept foloseste placa sau uscatorul de par si o perie.Succes!