| LoveJustinB a întrebat:

Saptamana viitoare am banchet si nu stiu cu ce sa ma imbrac am vazut niste sandalute gri superbe cum sa poarta acum, niste pantaluniscuryti jupiti albastri din blug, iar o bluza pana os cum ar fi o banda stramta si dupa aia larga cu uncolier din pietricele la gat!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai dupa mine, ar fi foarte frumos ce ai zis tu, si sincer mi-ar placea. De preferat, daca aizis sandale grii, poti sa-ti iei bluzita de care ziceai, alba. Ca sa se potriveasca, pentru ca gri-ul cu albastrul si cu albul se potrivesc happy funda? :X

1 răspuns:
| mylifeisforyou a răspuns:

Cu astea te poti imbraca in orice zi normala...totusi e banchet.o rochita.un pantofior.esti fata.repecta`te.straight face.esti baiat sa mergi la o petrecere in pantaloni? scuze.tin ff mult cu feminitatea...