| Metamorphose a întrebat:

Săptămâna viitoare mă duc sa imi schimb ochelarii.( de vedere, normal. sunt ochelaristăă. proud of this. big grin) Deci ce ramă să aleg? Vă roog. Niste poze, link-uri. Mă gandeam sa fie de culoare neagră sau nu stiu thinking. FUNDĂĂ.

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Ceva gen dăstia se poarta: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:35, i:148 doar să le ceri sa ti facă colorati(roz, mov, albastri, galben). Nu stiu cum se numesc partile alea care ti le pui pe urechi, dar poti sa-ti faci rama cu lentile albastra, aia din dreapta care ti-o pui pe ureche roz si aia din stanga galbena, sau orice culoare.Ps:Dăstia am si eu. :P Mult noroc la gasit ochelari. :P Paste fericit.

| Metamorphose explică (pentru CopilașTembel):

Am observat că genul acesta de ochelari se poartă. Doar că mie un picc frică că nu o sa imi stea bine cu ei...si in + nu stiu cât o să dureze moda asta cu ochelari gen "nerd".(pentru că ochelarii de vedere nu ii schimbi la 2 săptămânisad. )

| CopilașTembel a răspuns (pentru Metamorphose):

Dupa parerea mea porti ce vrei si ce iti place, dar moda asta e de vreo 3-4 ani, si mie imi plac la nebunie(am 5 perechi :X )

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0, i:84

http://www.8ik.ro/rame.html

Astea mi se par frumoase. Dar mai bine ti-ai alege cv de la magazinul unde te duci :*

| daydreamer a răspuns:

Mie imi plac mult cei wayfarer:X:X Sunt aia patrati foarte mari, de gen tocilar. Cred ca in curand voi face un control si stiu sigur ca d'aia imi iau.

| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Eu recomand culoarea Alb sunt la moda + albul merge cu orice ...si asta cu OCHELARISTA plss scoateti-o din cap! care e problema ca porti ochelari eu unul personal nu fac nici o diferenta intr-o fata cu ochelari sau fara!
Gasesti aici aproximativ poze http://www.google.ro/......tp?/search

| Metamorphose explică (pentru ALXXXXXXXXXXX):

Nu am de ce să mi. o scot din cap. Sunt mândră de asta:X