| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne si domnisoare, ce nuanta de ojă vă place? Atit la mînuțe cit si la piciorușe. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

laughing pupa si piciorul daca tot intrebi de oja pentru picioruse.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mădă0611):

Daca ne-ar saruta picioarele ne-ar vedea pe toti schopatad... imi aduce aminte de versurile lui Nichita Stanescu care suna cam asa,, Nu-i asa ca daca ti-a saruta talpa piciorului as schiopata un pic ca sa nu strivesti sarutul primit'' (citat din memorie)
Sau asta se pune doar la indragostiti?laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, deci daca intalnim un om care pute grav de nespalat ce e, e clar, e indragostit si a fost stampilat de iubita pe tot corpul, iar de indragostit ce e, nu vrea sa spele stampilele. smug

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mădă0611):

Vrei?rolling on the floor

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Noup, nici mana, nici chişioru.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mădă0611):

Dar ce?

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nimic.

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy
Folosesc lac/bej si albul sidefat...
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu prea folosesc oje...se pune?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am niste cunostinte care se dau cu roz sau rosu inchis, de ce trebuie sa fii atat de extraordinar de super politicos?