| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mina stimate doamne/domnișoare, purtati la serviciu tocuri stiletto? Mersi.

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Bineinteles! Sunt de neinlocuit la birou

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

Sunt minunate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

Superb răspuns, multumesc! Sunt convins ca si dumneavoastră purtati astfel de tocuri. Multă sanatate.

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi,
La locul de munca pe care il aveam nu puteai sa porti asa ceva, dar cand terminam programul, se schimba situatiawinking
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... normal ce e femeia fara tocuri?

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Buna...eu ador tocurile stiletto, mereu cand merg in cluburi sau la nunti sau petreceri imi iau mereu pantofi cu toc stiletto, stiu ca fac rau la coloana dar ma simt foarte comoda in ele...am 8 perechi se pantofi cu asemenea tocuri.

| lBroken69 a răspuns:

Sunt prea subtiri, fac mult rau la coloana, eu cel putin nu le recomand.

| LeZizu a răspuns:

Nu port. Adica nu prea port asemena tocuri. Pra subtiri, prea inalte si fac rau la coloana

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Mancati-as

| AnonimaOk a răspuns (pentru SarmalutaPuternica):

Impresionant... PS se scrie "manca-ti-as"

| Loryanna a răspuns:

Care e problema ta cu pantofi?

| Supplexa a răspuns:

Da, sunt superbe smug

| Erina84 a răspuns:

Da

| irina3893 a răspuns:

Nu